Doğumgününde bir pilot!

Barış'ın Doğumgününde Pilot Olduk - Sevgili Beyaz KağıtHaftaiçine denk gelen doğumgünlerinin kaderi genelde ofiste geçirilen uzun bir gün ve akşam yemeği formatında gelişiyor. Bilmem siz ne düşünüyorsunuz? Yoğun bir güne denk geleceğini bildiğim için (bugün!) bu sene Barış’ın doğumgününü bir önceki haftasonu kutlamaya karar verip haftalar öncesinden hazırlığımı yaptım ve geçtiğimiz Cumartesi bu şehirde geçirdiğimiz en güzel günlerden birini geçirdik!

Hem hediyelerin somut bir obje olması gerektiğine inanmadığım, hem de hediyelerin ‘özel gün’lere indirgenmesini çok doğru bulmadığım için, bu sene tamamen deneyime odaklanan ve çok keyif alacağımızı bildiğim aktivitelerle dolu bir gün planladım yalnızca. Hepimizin hayatında tutkularımızı daha ön plana çıkarmamız gerektiğini düşünüyorum ve günlük koşturmalar veya başka telaşlar arasında unutulup gitmesine çok üzülüyorum. Barış’ı tanıdığımdan beri onu en çok mutlu eden iki tutkusu ise havacılık ve müzik! Bu sebeple, bu sene vermek istediğim ‘hediye’, mesaj, tema – adına ne derseniz – Barış’ın bu iki büyük tutkusunu hatırlatmak ve hayatında hep olmasını dilemekti. Uçuş simülasyonu ve Nouvelle Vague konseri ise bu mesajın sembolleriydi. Her ikisi de muhteşemdi ve sanırım hiçbir zaman unutmayacağız, zira çok sevdiğimiz bir grubun konserine gitmek ve Boeing 737 uçurma deneyimini aynı günde yaşamış olmak epey sıradışıydı!

Barış’ın hiçbir zaman unutmak istemeyeceğini bildiğim ve o anki hislerini kayda almak istediğim için o gün bir video da çektik ve bugüne yetiştirdim!

Not: Uçuş simülasyonuyla ilgili detaylı bilgi videoda!

Tutkularını hiçbir sebeple bırakma olur mu? 🙂

Yeni yaşın şimdiye kadarkilerden çok daha güzel ve süprizlerle dolu gelsin. İyi ki doğdun, iyi ki varsın sevgilim! ♥️

Barış'ın Doğumgününde Pilot Olduk - Sevgili Beyaz KağıtBarış'ın Doğumgününde Pilot Olduk - Sevgili Beyaz KağıtBarış'ın Doğumgününde Pilot Olduk - Sevgili Beyaz KağıtBarış'ın Doğumgününde Pilot Olduk - Sevgili Beyaz KağıtBarış'ın Doğumgününde Pilot Olduk - Sevgili Beyaz KağıtBarış'ın Doğumgününde Pilot Olduk - Sevgili Beyaz Kağıt

 

Scroll to Top