Cape Town Videoları: Bölüm 1-2

Bu haftanın iç sıkıntısıyla, bir aydır üşenip ertelediğim Cape Town videolarını tekrar ortaya çıkardım ve oturup saatlerce izleyip edit yaptım. İtiraf etmek gerekirse, çok fazla klip kaydedip sonra hepsini birden önüme yığdığımda masa dolusu işle karşılaşmış gibi hissedip mümkün mertebe erteliyorum. Sonra daha fazla geliyor, geliyor ve birikip dağ oluyor 🙂 Ama güzel anılara dönmek her zaman en güzel aktivite, yarım saat fotoğraflara baksam kendime geliyorum. Biraz güneş, kahkaha, müzik, mavi ve yeşile ihtiyacım vardı, o yüzden Cape Town videolarının ilk 2 bölümünü hazırladım!

Videoda gittiğimiz yerlerle ilgili ufak notlar ve bilgiler var, ama daha kapsamlı bir yapılacaklar listesi için bu yazıma göz atabilirsiniz. Bu arada videolarda olmayan ve henüz yazmaya fırsat bulamadığım muhteşem kafe ve restoranların da yeri ayrı, ama henüz sırası gelemedi. Cape Town gerçekten yeme-içme anlamında dünyadaki en iyi şehirlerden biriydi, hatta düşündükçe karnım acıkıyor haha!

Videolara dönecek olursam… 🙂

Kafanızı dağıtmak, rengarenk manzara ve müziklerle biraz karlı havalara ara vermek isterseniz işte karşınızda Cape Town’dan iki video birden! ?? ? .

Scroll to Top