2015’in Kapanışının Şerefine Efsane Bir GingerBread Cookie Tarifi

Gingerbread Kurabiye Tarifi - Sevgili Beyaz Kağıt

Bu sene yılbaşını evde ve ailelerimizle kutlamaya karar verdiğimizde, yeni yılla ilgili tüm hayallerimizin şerefine en sevdiğimiz yemeklerin olduğu bir sofra olmalı diye düşünmüştüm. Bana da daha önce denemediğim ve yılbaşı zamanına çok yakıştırdığım bir tarifi denemek için fırsat çıkmıştı haliyle. Evi en sevdiğim baharatların kokusuyla doldurmaya can atarak, birçok Gingerbread cookie tarifini inceledim ve sonunda karar kıldığım tarif tek kelimeyle muhteşem oldu! Üzerine de erittiğimiz beyaz çikolatayla çizdiğimiz desenler sayesinde süslü çam ağacı ve günün anlam ve önemine yakışır nitelikte kar tanelerine, inci kolyeli süslü bayan ayıcık ve papyonlu bay ayıcıklara dönüştüler. Yanına da yaptığımız mis gibi kahveyle beni büyüleyen kokular tamamlandı ve ben yeni yıla girmeye çoktan hazırım!

Çok güzel gelsin yeni yıl; zihnimizin gerilerinde çekmecelere sakladığımız hayallerimiz ve tutkularımızın hayatımıza gireceği, ağzımızın tadının hiç bozulmayacağı muhteşem bir yıl olsun!

Gingerbread Kurabiye Tarifi - Sevgili Beyaz KağıtGingerbread Kurabiye Tarifi - Sevgili Beyaz KağıtGingerbread Kurabiye Tarifi - Sevgili Beyaz Kağıt Gingerbread Kurabiye Tarifi - Sevgili Beyaz Kağıt

Scroll to Top