BALİ

Bali’den Geri Döndük

18/02/2017

Bali'ye neden taşınamadık - Sevgili Beyaz Kağıt

Yılın ilk günü Bali’ye geçici bir süreliğine taşınma kararını verip, sonrasında bir ay içinde gitmek için hazırlanmıştık, hatırlarsınız 🙂 Şubat’ın 6’sınde gittiğimiz Bali’den, planlarımızda beklenmedik değişiklikler olduğu için geçtiğimiz hafta aniden döndük. İşimizle ilgili yaşanan olumlu ve sürpriz gelişmeler, İstanbul’a dönmemizi daha mantıklı kıldı ve şu an ne kadar vadede olduğunu bilmemekle birlikte bir süre buradayız.

Gidiş gelişimiz o kadar hızlı ve hareketli oldu ki, bu hafta kendimizi ancak toparladık. Tatil gibi değil de, ara vermeden işe devam ederek gittiğimiz için oradaki günlerimiz oldukça yoğundu. Ancak dışarıdan çalıştığımız için Ubud’da çok fazla kafe/mekan keşfetme ve deneyimleme şansımız oldu. Bizim gibi digital nomad olarak yolu Bali’ye düşecekler olursa, çok işinize yarayacak bir liste yapmayı planlıyorum. Bunun dışında da Bali’de geçen bir haftayla ilgili yazmak istediğim başka şeyler de var, ama onlara sıra gelene kadar, döndüğümüzü buradan yazmak ve sanal da olsa kucaklaşmak istedim. 🙂

Ben haftalardır evimden uzakta olduğum için inanılmaz özleyerek döndüm, çok da hoş buldum! En yakın zamanda blogla da arayı da kapatacağım!

Herkese güzel Pazarlar!

??? Bali’yle ilgili diğer yazılara buradan ulaşabilirsiniz.???

You Might Also Like